| Elly_8212 a întrebat:

Cum credeti ca arat? cel mai apropiata descriere = funda + vot big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Păi de unde să ştim cum arăţi laughing? din poza de la tine cred că eşti slabă, părul shaten, ochi căprui, adorabila, drăguţă şi jucăuşă laughing părerea mea... poate cine ştie eşti si amuzantă big grin (la întrebări laughing )

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai esti o fata mica de inaltime,cu fata ovala, cu ochii mici si caprui, cu parul saten care poarta ochelaribig grin.
Corect?

| Honeybunny a răspuns:

Perfect

| dorikut a răspuns:

Cred că ne-am putea folosi de imaginea de la avatar, dar asa dispare tot farmecul.hee hee

Bye-Bye! wave

| zuzu_2067 a răspuns:

Vreau sa te intreb doar daca nu esti tu in imaginea de profil.

| αғғιхoιd a răspuns:

Arati foarte frumos. Cred ca in viitor o sa devi fotomodel si o sa ai succes in toata lumea. Esti foarte frumoasa :**:*:*:*.

| justme91 a răspuns:

Cam minora pentru gusturile mele

| Eleanorelle a răspuns:

Arati ca orice alt copil de 11 ani. straight face

| scully a răspuns:

Ca in poza

| sherlock a răspuns:

Ca o fata cu ochelari satena, par lung, putin surprinsa ce incearca sa zambeasca, si pe nume Alexandra

| mariaaaaa a răspuns:

Satena cu ochii caprui cu ochelari.

funda :X?