| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai frumos parul natural: cret sau drept?

Răspuns Câştigător
| zhenkyn a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Pentru mine de exemplu parul nu joaca o mare importanta.

20 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Drept, tzipla

| Skylerx a răspuns:

Drept tongue Dar, atata timp cat este natural... ambele tongue

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde de persoane. Degeaba are cineva par cret daca chiar nu ii sta bine.

| Tsunade99 a răspuns:

Ambele feluri sunt bune, dar unelor persoane le sta mai urat cu parul cret pentru ca au forma capului prea lunguiata.

| Meli34 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Eu am par ondulat dar mai mult imi place drept happy

| Rosaria a răspuns:

Depinde de gustul tau, de ocazie, de hainele pe care le porti etc. Drept e mai usor de aranjat, dar mie, de exemplu, mi se incurca mai usor. Ondulat, sta asa cum il pui si arata bine oricum. Acuma, depinde cat e de rebel, dar, in fine. Doar asa cum vrei tu.

| Luissa123 a răspuns:

Eu cred ca drept e mai dragut, si il poti aranja cum vrei tu mai repede decat pe cel cret...

| Andreeeeee a răspuns:

Cret.mie imi place ondulat.asa il am.love struck

| xgeanina a răspuns:

Cret/ondulat. Eu il am drept si nu-mi place laughing

| bombonika18 a răspuns:

Drept.chiar daca eu il am cretsad

| Flyn a răspuns:

Cret...Dar nici asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres :))
prefer cel ondulat fiindca asa il am
Bye!

| ThePoet a răspuns:

Drept! Parerea mea.

| KaRy a răspuns:

Drept

| Brittanie a răspuns:

Cred ca cel mai frumos par este in functie de forma fetei.

| scumpik99 a răspuns:

Asa cum il ai.winking

| Jesss a răspuns:

Depinde de fizionomie, pe al meu il prefer drept, dar la baieti clar cret

| treideca44 a răspuns:

Depinde de forma faciala...la unele fete imi place mai mult parul cret, la unele imi place parul drept.

| Larisa999 a răspuns:

Aman2 happy cel putin asa cred eu big grin desi nu as vrea sa-l am cret, dar cand vad la alte fete mi se pare ok big grin

| 1n3x a răspuns:

Drept

| vampayeres a răspuns:

Depinde de forma fetei dar e frumos asa cum il ai