| HOMELESS911 a întrebat:

Cum faci sa-ti creasca parul mai rapid.(iafara de ulei de ricin) :d

Răspuns Câştigător
| AlexandraPrincess a răspuns:

Răsfaţă-ţi scalpul, fiindcă un păr sănătos începe de la... rădăcini! Periază-ţi părul dimineaţa şi seara, pentru a oxigena pielea capului şi pentru ca bulbii să nu fie obstrucţionaţi. De două ori pe săptămână, foloseşte un şampon special, detoxifiant, care să debareseze părul de impurităţi.

2 Pentru a accelera creşterea părului, specialiştii ne recomandă să ne masăm scalpul folosind buricele degetelor. Apelează la mişcări în zig-zag şi insistă bine în zona creştetului capului. O altă variantă este să uneşti două degete (arătătorul şi degetul mijlociu) şi să masezi capul, efectuând mişcări.

http://healthy.kudika.ro/......ului.html! Funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șampon vitaminizant, balsam hrănitoare, măști.
Pa, pa.

| diavolitadulce a răspuns:

La plafar o sa gasesti o varietate de produse din care poti alege

| NuuyyMayyyy a răspuns:

Masti si un sampon am auzit ca samponul clu late de capra si balsamul de la Lead's sunt foarte bune si mananca sanatos si bea multa apa
Un alt truc este sa te speli de 2 ori cu sampon si la sfarsit sa clatesti sucu niste apa rece

| anoniiimusss a răspuns:

Sunt la farmacii sampoane cu tratamente speciale si masti de par. Eu am foslosit asta si chiar are efect. bafta!winking