| SorinBvB a întrebat:

Cum imi fac barba si parul facial sa imi creasca repede? alte idei in afara de big

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

De ce vrei sa ai barba si par facial; crezi ca esti mai barbat asa? Ti-a zis cineva ceva referitor la asta? Te rog, nu lua in seama totul! Toate la timpul lor si te asigur ca atunci cand este timpul, vor veni de la sine! Nu face prostii sa ai apoi probleme hormonale sau ale pielii! Tu esti un baiat frumos asa cum esti! Barbatia nu sta in barba si parul facial ci in suflet si puterea de a lupta pentru ceea ce iti doresti, de a fi o alifie binefacatoare pentru toate "ranile" pe care le vei intalni pe parcursul trecerii tale pe pamant si care te vor desavarsi! Barba-i doar un "accesoriu", nu o calitate! As prefera sa te cunosc fara acest accesoriu, dar cu o inima plina de iubire! Mult noroc!

| SorinBvB explică (pentru Caro34):

Vreau neaparat am 17 ani si vreau sa am look de rocker sunt intr-o formatie