| Renee6000 a întrebat:

Cum imi pot colora parul in culori vii si intense (roz rosu portocaliu verde etc)? Ceva temporar/ semipermanent. Sa nu fie nici foarte scump si sa fie accesibil. Am incercat spuma trendy dar s-a luat prea repede

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde nuanța părului tău.

| Renee6000 explică (pentru Andreeush):

Blond inchis

| Renee6000 explică (pentru Andreeush):

Blond inchis si as vrea niste varfuri portocalii sau rosii

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Încerca cu hârtie creponată laughing) Poate ti se pare ciudat, dar am câteva prietene care își fac șuvițe colorate cu astfel de hârtie. Doar pui apa clocotita peste hartie, iar cu soluția obținută iti colorezi părul. Si chiar tine ceva timp culoarea...deci încearcă! happy