| georgi1897 a întrebat:

Cum imi pot face unghiile patrate? Adica ele sunt patrate cand le fac dar dupa cateva zile mi se fac rotunde cum le pot face sa nu mai fie rotunde
helpppp! Am nevoie de ajutor

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Chiar mai devreme mi-am taiat unghiile patratehee hee. Ca sa le faci patrate trebuie sa le tai putin mai scurte si sa le pilesti patrate si sa ai grija ca atunci cand cresc cate putin sa le mai pilesti sa capete forma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le tai si; le pilesti foarte mult ca sa capete forma eu le am mari si foarte patrate succes; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le tai cu foarfeca si dupa la pilesti frumos