| madalyna a întrebat:

Cum iti poti face parul cret cu placa? niste video daca imi puteti da

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Http://www.youtube.com/results?search_query=curls+with+flat+iron&aq=0
Ai acolo mai multe video-uri din care sa alegi;)

6 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de placa happy
Nu til arde,parerea mea.
Uite daca vrei par cret,sau onduleu,dupa ce faci dus fa'ti un coc dezordonat si asteapta sa ti se usuce putin.
Dupa ce s-a uscat,daca ai spuma de par incearca sa usuci putin parul cu fenul,dar inainte da'te pe par cu spuma happy
Daca ai o chestie cu tepi la feonblushing ( aw blushing,nu stiu sigur acum cum se numeste big grin,dar aproape toate feonurile au asa ceva)incearca sa il usuci cu chestia aia big grin.
Al meu natural e cret happy, dar daca vreau sa imi stea mai mult timp foarte cret, fac asa cum ti'am zis mai sus.
Bafta :*.