| Tanamy a întrebat:

Cum iti poti face suvite roz daca esti bruneta? Vopseaua nu prinde iar fuxina te murdareste pe maini si fata de perna cand dormi.sad

Răspuns Câştigător
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Decoloreaza-te ( si stai mult cu decoloratu in suvite chit ca iti strica par unpic ), pe urma iti poti colora parul cu orice culoare vrei
PS : Nu te decolora si vopsii in aceeasi zi!

6 răspunsuri:
| LolaGirl a răspuns:

Ai incercat sa decolorezi dupa sa dai cu cu vopseaua roz?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ar trebui să alegi o vopsea bună, zic eu. Poţi să te interesezi pe la un salon.

| lizemm a răspuns:

Nu iti faciwinking

| Walve a răspuns (pentru lizemm):

Funda!

| Xoniaa a răspuns:

Hei! Iti poti decolora o suvita si sa-ti cumperi o vopsea roz si sa-ti fac o suvita dar nu mai mult ca ti se strica parul puppy dog eyes Bafta! :*

| neanderthalfararusine a răspuns:

Pai ti-l faci cu decolorant si vopsea, se gasesc vopsele cu decolorant inauntru sau eventual te duci la coafor. happy Eu asa am facut.