| viorica_7160 a întrebat:

Cum mi-ar sta bine parul? am fata ovala ochii verzi sa par blond gros des si lung

3 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Par drept! Breton asimetric iti poti face. avind fata ovala.

| DrViorel a răspuns:

Ai incercat un look,, cretuliu"?, nu foarte ondulat doar cat sa dea o tenta de ceva nou, sau daca nu ii poti da volum, trebuie sa ii dai o tenta in asa fel in cat sa nu iti iasa in evidenta fata ovala... O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand http://media.vogue.de/......al.33.jpg, pentru a-ti alungi putin fata si trasayurile. mai ales ca este o frizura foarte chic, iar parul tau este atat de sanatos, perfect pentru a da farmec unei astfel de frizuri. daca nu vrei sa te tunzi atat de drastic, poti incerca cel putin sa redai efectul acela de par mai lung in fata. cred ca si un breton perfect drept te-ar prinde bine :).