| anoonym a întrebat:

Cum pot avea fundul mai bombat

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai daca ai fundul plat, nici un exercitiu nu o sa te ajute sa il faci bombat.
Incerca sa faci exercitii pentru tonifierea fundului
https://www.youtube.com/watch?v=H5ip7mhGdzI ( gasesti mult mai multe pe youtube). Dar nu te astepta sa fie bombat daca il ai plat, nu poti sa schimbi adn-ul. Poti totusi sa il faci mai bombat doar prin operatii estetice ( chiar daca el e plat de la mama natura).

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu vreau sa ma laud, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Poți încerca provocarea cu așezările, am auzit că merge ( https://www.google.ro/......ps?/search

| Syndre a răspuns:

Îți dezvolți mușchii fesieri.

| Love4Music a răspuns:

Pune mana pe o carte si citeste. De la statul in fund cand citesti fundul se bombeaza. Intr-o saptamana apar semne vizibile.

| capricc a răspuns:

Gratuit iti recomand un program de luna pe care il poti gasi integral aici (pe zile). ...e-30-zile. Foarte bun este insa Brazilian Butt Lift, dar nu e gratis. www.beachbody.com/product/fitness_programs/brazil_butt_lift.do?e=287515

| FunkyGurl a răspuns:

Păi singura soluție ar fi să-ți faci o operație estetică, dar NU o recomand. Ar mai fi o soluție, și anume să faci multă gimnastică.

| PandaGirl13000 a răspuns:

Faci genoflexiuni