| Lipan_Dani_1999 a întrebat:

Cum pot avea mulți followeri pe Instagram? Fără sa fac nimic

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Exact cum faci sa ai si foarte multi bani fara sa faci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti faci cont pe instagram le da notificare prietenilor tai de pe facebook pe instagram ca ti-ai facut si tu instagram. Singura sansa e sa ai prieteni cacalau pe fb si cand iti faci contul sa iti dea follow datorita notificarii.

| GhostSura a răspuns:

Fara sa faci nimic nu cred ca este posibil laughing) te duci la profilul la prietenii tai si dai follow la toti si tot asa. asa fac si astia din clasa mea.
Bafta

| GabrielEZ a răspuns:

Cu ce te ajuta chestia asta? -_-