| dfwq23 a întrebat:

Cum pot avea parul ca a acestui actor?
https://imgur.com/a/Y1ctpoH
De la inceput ce frizura sa am, cum sa ma frezez si la cate luni?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta-i actor? Iti poti face părul asa la orice salon de frizerie.

| FernandaSonami a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui să mergi la un frizer priceput, nu amatori!
Ci să le areți ce tip de cuafură vrei. Prima dată să-ți lași parul lung să ai grija de el să-l speli odată la 3 zile, sigur țiar trebui și tratament. La frizer cam luna de luna ar trebui să mergi să fie cam la fel frizura dorită. Și dacă nu ai ști să-ți faci singur frizura sa fie "perfectă" ca actorului apelează la acea persoana care ți-a făcut frizura dar nu uita nu amator.