| bothos a întrebat:

Cum pot da o forma unghiilor fara sa ma duc la salon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema aveam si eu candvahappy si nu vroiam sa merg la salonbig grin. ai nevoie de o pila. eu am procedat astfel: odata la 2 zile imi rezervam ceva timp pentru am da forma unghiilor, imi taiam unghiile pe lateral pana unde ajungea unghiera, cu pila dateam in acele locuri pana la radacina de mai multe ori pana se facea ceva forma si aparea durereastraight face... baba la frumusete suferabig grin. doare ff tare dar incetul cu incetul iti vei implini ceea ce doresti! eu acum am unghiile lungi si inguste:X asa cum trebuiehappy... te pupic si succes!:* sa-mi spui daca ai reusitwinking.:X sper ca te-am ajutat. fundita?

5 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Cu o pila de unghii pentru forma. Mergi la un magazin si intreaba vanzatoarea ce pila iti recomanda pentru a da forma unghiilor.

| AnoOnim23 a răspuns:

Cu pilahee hee Ti le poti face,patrate, rotunde, ascutie. Nu este greu:*

| 1782 a răspuns:

Salut,
Trebuie doar sa iei o pila si sa dai unghilor tale forma dorita. happy
Sper ca te-am ajutat. :*

| Uista1919 a răspuns:

Cu pila de unghii.