| Onnutza_8277 a întrebat:

Cum pot obtine o nuanta de blond mai deschis fara decolorare? ce vopsea sa folosesc sa dea rezultate?

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Vopseaua spuma GARNIER e foarte usor de folosit si e functionala la un [ret accesibil.Eu am folosit-o si sunt mjltumita

| BitchyQueen a răspuns:

Depinde ce culoare ai parul. oricum fara decolorare nu ai cum sa obtii un blond deschis cu nicio vopsea[poate daca esti blonda natural on the phone si totusi poti folosi de la Garnier dar NICIODATA de la Loncolor[iti spun din proprie experienta].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua si Loncolor, depinde de nr, daca nu iei ce trebuei normal ca nu iese. da mi add la alexa_florea ca iti zic ce nr sa iti iei in functie de culoarea pe care o ai.

| princessmaya a răspuns:

Dar ce culoare are parul tau?! ai uitat sa precizezi