| Miha3meow a întrebat:

Cum pot sa fac like-uri multe la poze pe fb? Nu va ganditi ca vreau 1000, e de-ajuns 150-200... cand vad unele ca au poze de taranci cu 200 de like-rui va dati seama. Am poze destul de ok zic. sa incerc sa para artistica prin felu ei simplu? Dati-mi cateva sfaturi.big grin

Răspuns Câştigător
| Denisia_Daria_1996 a răspuns:

Bună!
Păi mai bine nu trimite sms la prieteni cu linkul şi like, sau să etichetezi prieteni în poza ta, sau chiar să o distribui findca la cata rautate e te vor injosi si chiar te vor face "cersetoare de like-uri".
Eu ti-as indica sa nu incarci decat o singura poza odata, maxim vreo 3 pe zi (si intre ele sa lasi timp de minim 1-2 ore), la descriere sa pui ceva simplu gen versuri de la melodii fara "k" in loc de "c" sau "y" in loc de "i"!
Pare mai bine sa iti incarci pozele pe perete findca sunt la mai multa vedere.
Consta si in avea multi prieteni pe facebook sau si abonati!
Cu toate astea sper ca te-am ajutat si uite fb-ul meu: Daria Denisia :* :*

76 răspunsuri:
| Rdm_Erdall_1986 a răspuns:

Vreau sa am niste like-uri dar cand ma uit l

| GT_Florentyna_1996 a răspuns:

Vreau un link să mă pot conecta nu îmi dă nimic

| GT_Florentyna_1996 a răspuns:

Vreau câteva sfaturi cum pot face cat mai multe like-uri ajutati-ma va rog :*

| FcRb_Marius_2000 a răspuns:

Va rog ajutati-ma am cont pe http://likeme-likeyou.com/? si am multe credite dar nu stiu cum sa le transform in like-uri ma puteti ajuta?

| Veronica20s a răspuns (pentru FcRb_Marius_2000):

Daca ai cont pe http://likeme-likeyou.com este foarte simplu: doar adaugi la "Adauga pagini" adresele pentru care vrei sa primesti like, share etc si ideea este sa liitezi mai mult pentru paginile tale si le va creste prioritatea in afisare.
Succes!

| Bogdan_Chimu_1998 a răspuns:

Da

| LuYś'š_Perveršu_Fränco_1999 a răspuns:

Nu stiu cum sa fac puteti sa ma ajutati

| LuYś'š_Perveršu_Fränco_1999 a răspuns:

Cum fac si eu like-uri multe

| Pd_Cata_1997 a răspuns:

Imi place TPU

| Zoltan_Nicolas_1999 a răspuns:

Ce sa zic ni prea am like la poze am 40 dar nu mis jung

| Zoltan_Nicolas_1999 a răspuns:

Ce sa zic nu prea am like la poze am 40 dar nu mia jung

| Ny_Da_1999_Annd a răspuns:

Vreau 200 de likeuri la poza de profil

| Ny_Da_1999_Annd a răspuns:

Cum se, face ca un copil de 17 ani cu inaltimea de 1, 63 sa aiba 54de kilograme?

| Drxx_Mitrut_2000 a răspuns:

Pai posteaza multe, poze frumoase, video ...Si alti ca tot iti vad postarile iti dau like eu am pana la 2000

| Bää_Roby_1999 a răspuns:

Vreau 100

| Bää_Roby_1999 a răspuns:

Npc

| Levier_Darius_1995 a răspuns:

Ghita

| Levier_Darius_1995 a răspuns:

Darius

| Flr_Ionut_1996 a răspuns:

Vreau 150 de likuri

| Furdea_Amon_2001 a răspuns:

Cum pot sa am si eu likeuri

| Yasmin_Rat_1990 a răspuns:

TPU
Pune o întrebare
Cauta

Beauty & Fashion
Miha3meow
în 3 Iulie 2013 | Miha3meow a întrebat:
Cum pot sa fac like-uri multe la poze pe Facebook? Nu va ganditi ca vreau 1000, e de-ajuns 150-200... cand vad unele ca au poze de taranci cu 200 de like-rui va dati seama. Am poze destul de ok zic. sa incerc sa para artistica prin felu ei simplu? Dati-mi cateva sfaturi.big grin

Pentru a răspunde la o întrebare trebuie să ai cont pe TPU.ro
Logare cu email şi parolă
Creare de cont nou
Logare cu Facebook
Logare cu Yahoo
71 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
Denisia_Daria_1996
în 4 Iulie 2013 | Denisia_Daria_1996 a răspuns:
Bună!
Păi mai bine nu trimite sms la prieteni cu linkul şi like, sau să etichetezi prieteni în poza ta, sau chiar să o distribui findca la cata rautate e te vor injosi si chiar te vor face "cersetoare de like-uri".
Eu ti-as indica sa nu incarci decat o singura poza odata, maxim vreo 3 pe zi (si intre ele sa lasi timp de minim 1-2 ore), la descriere sa pui ceva simplu gen versuri de la melodii fara "k" in loc de "c" sau "y" in loc de "i"!
Pare mai bine sa iti incarci pozele pe perete findca sunt la mai multa vedere.
Consta si in avea multi prieteni pe Facebook sau si abonati!
Cu toate astea sper ca te-am ajutat si uite Facebook-ul meu: Yasmin Rm

| Balabanandrei a răspuns:

Vreau like la poze de profil

| Ionut_Taviy_1995 a răspuns:

Ai dreptate

| Bailesteanu_Florin_1995 a răspuns:

Vreau ne aparat

| Marian_Cosmin_Balan_1993 a răspuns:

Vreau si eu vreo 130 like-uri pe fb cum sa fac si eu

Alte răspunsuri
| Ilie_Andreas_1997 a răspuns:

Cum fac sa primesc mai multe like pe Facebook

| Worlds a răspuns:

webdesign-uk.hol.es
Webdesign ofera like 5000 like = 280 lei

50.000 like =880 lei
100.000 like= 1450 lei