| Crysthina a întrebat:

Cum pot sa imi descopar stilul vestimentar? Dau funda pentru cel mai bun raspuns dat

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Probabil ca ti l-ai descoperit deja dar nu iti dai seama. Ti-ai pus deja amprenta pe felul in care te imbraci. Nu cred ca iti trebuie niciun fel de ajutor din partea altor oameni pentru ca ei iti vor impune un stil al lor sau al altor 1000 de persoane. Imbraca-te cum simti si cum iti face placere si tine cont doar de sfaturile care se axeaza pe ascunderea defectelor (daca exista).

1 răspuns: