| mdia13 a întrebat:

Cum pot sa imi indrept parul pe termen lung(cateva luni)?

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Se poate! Te duci la un salon si ii spui ca vrei sa-ti faca parul drept permanent. O sa fie ca si cum este cu placa numai ca pentru cateva luni si nu, nu se duce la spalare.
Succes!
SellGomez

| loricel a răspuns:

Cum exista ondulat permanent, exista si indreptat permanent.La orice salon se face asa ceva. Te dau cu niste solutii ce iti vor tine parul drept timp de 2-3 luni.Eu cred ca merita sa incerci, dar ai grija cum iti alegi salonul, sa nu-ti arzi parul sau altceva.

| Mihαelα a răspuns:

Pai sunt solutii, consulta-te la saloane de frumusete, dar sfatul meu este sa nu faci acest lucru pentru ca iti deteriorezi destul de rau parul, deacum mai convenabil este sa folosesti placa de indreptat cat ai tu nevoie happy

| gabytza387 a răspuns:

Asa cum exista pemanent pentru par cret exista si pentru par drept big grin

| andreylarentiu a răspuns:

Incearca metoda de aici www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| Ana_4508 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti indtepti parul pentru atata timptongue Daca s-ar putea ce bine ar fi:X:X cu orice l-ai indrepta nu rezista decat pana la prima spalare, maximtongue