| Iraravu3 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac buzele mai mari natural acasa? (fara botox sau ingectii sau d-astea)

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Faci amestecul asta: piper, scortisoara si zahar. Pui putina apa sa se faca ca si o crema(Mai urata sincer) Apoi te ungi pe buze cu acel amestec poti incerca si sa pui amestecul pe o periuta de dintii si sa freci amestecul repede pe buze.
Piperul si scortisoara fiind aspre o sa iti irite buzele si te vor arde foarte tare laughing laughing laughing Eu am facut asta si mi-au stat buzele umflate 3 zile.
Dezavantaje: Prima ora o sa iti arda buzele dar nu te irita nu pateste pielea de pe buze nimic. Doar sa nu apesi tare cu periuta.
Dupa 3 ore ar trebui sa nu te mai arda si o sa arate buzele superrrr

| Iraravu3 explică (pentru brokxy):

Multumesc inima mea!

| Iraravu3 explică (pentru brokxy):

Dar cam cat trebuie sa tin crema pe buze?

| brokxy a răspuns (pentru Iraravu3):

10-15 minute

| Iraravu3 explică (pentru brokxy):

Okk ai Instagram ca vreau sa te întteb mai multe te rogg

| Iraravu3 explică (pentru brokxy):

Te rogg raspundee nu stiu cum sa faccc? cat piper sa punn cata scortisoara cat zahar cat amestec?!

| Iraravu3 explică (pentru brokxy):

Multumesc fututi mort* ma-ti de handicapata

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pui gura la gatul unei sticle goale si tragi aerul in piept, asa se face efect de ventuza, umflandu-ti buzele.

| Iraravu3 explică (pentru Violleta2022):

Am încercat asta dar dupa cateva minute mi se fac buzele înapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei un capac de orice și tragi aer din ele asa pana rămâne lipit de buze și după când îl dai jos ai buzele umflate