| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de burta? Eu sunt slaba la corp dar am putina burta, cand stau in picioare nu se vede rau dar cand ma aplec. Ca prin magie apar niste sunci. Am 1, 60 si 45-46 kg

Răspuns Câştigător
| Andry01 a răspuns:

Iti recomand sa faci putin sport acasa, abdomenele ajuta mult. Conteaza foarte mult si alimentatia, insa din ce spui tu e posibil sa fie ceva genetic. Deci abdomene si ceva proteina in plus pentru a face masa musculara in locul "sunculitelo"winking

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Este total normal ca la sezut sa apara "suncile", este la plierea corpului. Inaltimea ta in conformatie cu greutatea este perfect normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cardio si treci pe intermittent fasting combinat cu keto.
vezi sa nu te ia prin surprindere ca slabesti.

| portocala69 a răspuns:

Ce ai ma cu gatul meu

| IonelCh a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai sunci, ar trebui sa incepi progresiv cu exercitii de abdomen si sigur ai sa rezolvi problema. Cauta pe Youtube exercitii cu timp redus la inceput. Succes!