| vio2001 a întrebat:

Cum pot sa scap repede de cosuri?

Răspuns Câştigător
| vio2001 explică (pentru polya777):

O sa incerc una din modalitati. Iti dau funda.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine cere sfatul medicul de familie.
Poți merge pe o mască cu acid salicilic, creion pentru coșuri, etc.
Pa, pa.

| vio2001 explică (pentru Legiuitoarea):

Tocmai mi-am comandat un creion pentru cosuri de la oriflame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!