| Maraestemara a întrebat:

Cum pot sa scot albastrul de metil din par, am incercat tot si nu iese de tot?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Albastrul de metil iese la spalatul pe cap, dupa mai multe spalari, in timp.
Din pacate, procesul nu poate fii grabit si nici nu exista minuni care sa-l scoata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare, nu incerca substante toxice.

| Cqarina a răspuns:

Trebuie sa te speli la cap foarte des alta solutie nu exista, daca vrei sa mascheti poti sa te vopsesti cu alta culoare sau sa iti faci codite africane(box braids) cu extensii

| zattech a răspuns:

Ai incercat cu apa oxigenata?

| Maraestemara explică (pentru zattech):

Da, dar degeaba
M-am spălat de peste 15 ori pe cap si este tot la fel.