| ItsMatrix a întrebat:

Cum pot sa scot culoarea asta la parul meu? Cam ce tip de culoare ar fi?(model sau nr)
http://imgur.com/a/jXONq ( culoarea de jos o vreau)
Sau o pot face cu un sampon nuantator?
Funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

In niciun caz nu poti sa faci asta cu sampon nuantator. Pentru orice nuanta mai deschisa decat culoarea ta naturala trebuie sa folosesti vopsea cu decolorant. Daca ai parul saten si vrei asa ia o cutie de vopsea de la Palette sau Garnier (e vreo 10 lei), sa scrie blond cenusiu (ca sa nu iasa cu tente portocalii) si sa scrie ca deschide 3 sau 4 tonuri.