| Vălea_Larissa_1998 a întrebat:

Cum pot sa scot galbenul din par obtinut in urma decolorarii? Este un galben spre alb.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy

Incearca sa folosesti sampon mov pentru parul blond, se duce movul dupa ce te-ai spalat pe parbig grin ideea samponului mov este urmatoare, acest sampon violet mentine nuanta rece a parului pe parcursul mai mulor saptamani.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Colorindu-l.

| dianabaumli a răspuns:

Schauma sau Kallos are sampoane mov care neutralizeaza culoarea galbena. Aplica samponul, asteapta 1 minut si spala-te pe par. Repeta tratamentul cel putin 2 ori pe saptamana....Nu te panica daca o sa vezi accente mov pe par...o sa dispara repede iar rezultatul va fi un blond argintiu frumos. happy