| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scot mirosul de mancare din par si din haine daca am facut baie ieri sau am spalat hainele si nu sunt murdare, ci doar am stat in bucatarie si mi-a intrat mirosul in haine si par? Este si alta solutie in afara sa spal hainele si parul?

Răspuns Câştigător
| Denis_7019 a răspuns:

Hainele le poti scoate afara sa se aeriseasca peste noapte, iar cu parul nu prea ai ce face, trebuie sa il speli... sper ca ti.am fost de foloswinking

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista alta solutie. Hainele oricum se schimba zilnic, iar hainele cu care stai in bucatarie nu se mai poarta in afara ei. iar parul, daca si-a pierdut mirosul proaspat si curat, inseamna ca este murdar si trebuie spalat, chiar daca nu este inca gras.

| ombladon a răspuns:

Esti fata si mergi pe principiul ca daca ai facut ieri baie, ce rost mai are sa faci si azi?

| Ruxandra15 a răspuns:

Hainele le scoti afara iar pe cap poti folosi un balsam uscat care sa aiba un miros dragut daca nu vrei sa te speli sau sa folosesti un parfum pulverizezi in aer si dupa bagi capul sub locul in care ai pulverizat.

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Nu...ai auzit in viata ta de bonux si sampon?