| amalia2310 a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid din zona picioarelor?

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mergi, alergi, mergi, alergi, mergi.

| iuuliia a răspuns:

Genoflexiunile îţi lucrează foarte bine picioarele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iuuliia):

Cuvantul "genoflexiuni" nu exista in dictionar, nu mai fiti analfabeti

| iuuliia a răspuns (pentru Cosmin86):

Şi atunci cum se spune la " genoflexiuni ", deşteptule?

| Cosmin86 a răspuns (pentru iuuliia):

Genuflexiuni, cu U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube 8 minute legs(picioare) si 8 minute buns(fund).

| Against a răspuns:

Alearga.

| Katoky a răspuns:

Sport! imn fiecare zi!

| allison20 a răspuns:

Alearga, mergi cu bicicleta (sala) si urca pe scari cat mai mult.

| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Pai eu iti recomand genoflexiunile excutate corect iti tonifica muschi, mai poti incerca niste fandari repetate alternativ de pe un picior pe celalalt, dar in general sunt multe exerciti de pilate petru zona picioarelor care fac minuni, asa ca da un search pe google si incepe sa exersezi.

| cristinaxxx a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la sala

| amalia2310 explică (pentru cristinaxxx):

Au incercat si cu sala dar am pus masa musculara si picioarele mi-au ramas la fel de groase