| MrsC a întrebat:

Cum pot scapa de coatele innegrite si aspre?happy am auzit ceva despre un tratament cu mar, dar as dori niste detalii. Multumesc anticipat:*.

3 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Incearca sa te ungi in fiecare seara cu ulei de masline si sa faci un mic masaj...

| marry95 a răspuns:

Nu stiu cat e de utila metoda cu merele. Se spune sa iti freci coatele cu mar. Incearca sa mananci sanatos si sa bei multa apa pentru ca majoritatea problemelor vin din interior. Maseaza-ti coatele cu crema hidratanta pe urma pune crema si lasa-o sa intre singura in piele. Fa acest lucru de mai multe ori pe zi. Crema de galbenele este foarte buna.
Uite, poti citi si aici:
http://www.totuldespremame.ro/......ate-uscate

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Pai da-ti cu alifie zilnuc seara inainte de culcare!