| Teodoraa6 a întrebat:

Cum pot scapa de petele lasate in urma cosurilor?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singure vor cicatriza, nu e nevoie sa faci vreun miracolo zis din internet.

| rapp2020 a răspuns:

Ai putea s a incerci sa te speli cu suc de lamaie si miere pe fatawinking

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema..insa,eu nu am scapat complet de cosuri, insa am si urme. Eu folosesc SVR Cicapeel gel.

| GeorgyGirl a răspuns:

Mai-nainte am mai dat un raspuns la fel aproape pentru puncte negre care de ademenea e bun si la petele lasate cu cosuri, 3 lingurite de miere si scortisoara putina pana se face o crema mai grosa seamana cu ciocolata si se aplica pe ten 20 30 de minute apoi te speli cu apa calduta e foarte buna mie mi-au trecut aproape de tot si zi de zi se vad rezultate.