| nothinginteresting a întrebat:

Cum pot scăpa de puncte negre?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eu am incercat cu albus de ou.Il bati si il aplici pe fata cu o pensula. Dupa pui servetele si lasi sa se intareasca.Stai cu el cca 30 min si o dezlipesti.Si vei vedea pe servetel punctele negre, iar fata iti va fi luminoasa.

5 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Salut,
Eu nu prea am avut, dar atunci când am avut am încercat asta : http://www.desprecopii.com/......-negre.htm
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu oastelesi creme, le rupi doar varful.Vor iesi din nou.Eu sunt trecut la viata mea si inainte nu erau creme sau altceva.Le scoteam cu pasta depix. Cu tubul nu cu pasta propriu zisa. Abuream fata cu ceai de musetel, stand cu fata deasupra unui vas cu ceai de musetel, in aburi pana se inmuiau, apoi in oglinda apasam cu tubul de la pix pana iesea tot din radacina. laughing Poti incerca si tu, va ramane un mic semn dar trece f repede. Asa era atunci si scapam f bine de puncte.

| Iunix a răspuns:

Poți să încerci cu pastă de dinți.
Aplici pasta de dinți peste punctele negre și aștepți circa 15 minute, după care te speli pe față ca să te cureți. Pasta de dinți o aplici ca și cum te-ai da cu cremă. Atenție! să nu ți pasta de dinți prea mult pe față deoarece te poți alege cu „ arsuri " ( iritații ale pielii )

| ABCD122 a răspuns:

Cum a spus si Tinii111, poti incerca cu albus de ou sau gelatina.

| SorayaYG a răspuns:

Cu plasturi speciali pentru puncte negre, sunt cei mai eficienti! Ii gasesti in DM