| Andrei199114 a întrebat:

Cum pot scapa de un neg de pe deget? Am incercat si cu verolit forte, tin sa mentionez ca, negul este cam mare.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Operație, cauterizare la medic. Negul are o rădăcină, trebuie arsă, eradicată și aceea.

Bula
| Bula a răspuns:

Eu am scapat cu zeama portocalie din ROSTOPASCA, care curge cand o rupi deasupra radacinii.
Am pus pe neg timp de cateva saptamani, cand am apucat, si a disparut fara urma.

| DumitruDaniel a răspuns:

Faci ceai cu o buruiana, după aplici, chestia este ca am uitat numele acelei buruieni.Sau arzandu-l, infierbinti ceva și pui pe el.