| Etro a întrebat:

Cum pot scapa de urmele pe care le lasa cosurile? Rămân niste urme sau cicatrici in locul lor si niste bubițe mai mici. Pot scăpa de ele?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să mergi la dermatolog să-ți dea exact, nu te apuca să faci tratament după ureche că riști să înrăutățești

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, poti incerca The Ordinary Niacinamide. Mai au si alte produse care te-ar putea ajuta dar nu am am incercat altceva si nu stiu exact cum sunt. Plus ce spune Jack0, effaclar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți încerca tratamentul Effaclar Duo+ cu efect anti-cicatrice (La Roche Posay). Este perfect pentru problema ta.

| Dana1999 a răspuns:

Cu dermapen

Răspuns utilizator avertizat