| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scăpa de vânătăile de sub ochi?

Răspuns Câştigător
| 2FanMessi2 a răspuns:

O compresa cu apa rece ținută 5 minute ar trebui sa ajute. Sau te poți duce la farmacie pentru a întreba de o crema.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai sigur este sa numeri pana la 100 inainte sa spui ceva.

| Zuzu1991 a răspuns:

Il parasesti pe idiotul care ti le face big grin

Răspuns utilizator avertizat
| dmz123 a răspuns:

Ar trebui sa faci si ceva analize sa excluzi posibile cauze medicale, comprese cu apa rece sau castraveti pentru ameliorare desi petele acelea pigmentate nu stiu daca o sa se duca, si un anticearcan bun pentru acoperire.

| 09Ioana09 a răspuns:

Astepti sa treaca, mai pui gheata si le acoperi cu fond de ten, dar de curiozitate, cum le ai dobândit

| alexiaioana123 a răspuns (pentru 09Ioana09):

Nu sunt chiar vânătăi, sunt un fel de cearcăne doar ca sunt mov. nu știu exact să-ți explic sper ca ai înțeles

| alexiaioana123 a răspuns:

Nu am iubit! Acele "vânătăi" le am de vreo 3-4 ani?

| 09Ioana09 a răspuns (pentru alexiaioana123):

Sunt cercane, unele le avem mai proeminete altele nu. Asa le ai si nu poti schimba asta doar prin anumite proceduri la salon. Eventual le acoperi cu fond de ten