| andreea_5972 a întrebat:

Cum pot slabi repede si eficent?

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Nu mai manca seara, renunta la ciocolata si fa cat mai mult sport posibil

3 răspunsuri:
| sw33taly a răspuns:

Pai imbracate foarte foarte gros intr-o zi cu soare si du-te la stadion si fa vreo 10 ture de alergat ca sigur ai sa slabesti

| MisterDariusBoy a răspuns:

Pff.sa nu manaci dupa 6...eu nu prea m-am abtinut dar am auzit ca in o saptamana-doua se si vad rezultate.+ ceva miscare.cum fac eu.in fiecare seara dupa ce mananc.mentionez ca mananc si pe la 8.nu conteaza.imi pun castile in urechi si dansez... dansul te scapa de foarteeee multe calorii! deci nu conteaza unde si cat.dar danseaza! sau daca vrei 10-15 abdomene+ ceva genoflexiuni.ft repede se vad rezultatele :d la mine sau vazut si sincer nu m-am abtinut de la mancare. bafta :*:*:*

| anonim22378 a răspuns:

Draga andreea.am aici un site dar depinde unde vrei sa slabesti eu il prctic aprox. de 3 ori pe zi:http://www.trilulilu.ro/batool67/5ebdb76895c908...si incearca sa nu mananci dulciuri de loc daca vrei sa slabesti repede