| anonim_4396 a întrebat:

Cum poți dobândi cel mai scarbos miros corporal?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii chiar nu au nevoie.

| danbnz a răspuns:

Nu te speli un an!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crezi ca daca puți te lasă politia pe stradă? Fara cerere? Sau de ce ai vrea sa experimentezi asa ceva, un miros urît, esti fată?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Murind.

| Apokales a răspuns:

Cred ca mai degraba de la insecte, excremente si alte lucruri din natura. Mirosul corporal s-ar putea sa nu ajute la fel de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu: nu te mai speli deloc si nu iti schimbi hainele si lenjeria cam o luna asa.

| RoseWerthner a răspuns:

Primul lucru care mi-a venit in minte este o colegă... Să-mi fie cu iertare cică se spală dar nu stiu atunci nu-si "schimba apa".
Eu zic ca degeaba te speli daca nu iti schimbi lenjeria intimă și hainele! Am intalnit si băieți care miroseau dar la fete e mai complicat, avem si acea perioadă a lunii... va rog fetelor, nu va pica nimic daca va spălați mai des in perioada aia, nu de alta dar e horror sa stai langa o tipa si cand se ridică sa te lovească peste nas un miros de ai impresia ca nasul tau nu mai are nici un fir de păr înăuntru si ca ti s-au uscat plămânii.