| Anonimus12468 a întrebat:

Cum poti iesi cat mai fotogenica in poze? Cu machiaz sau... cum? Va rog sa ma ajutati, e destul de urgent!
Funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......rafie.html

Funda :*?

10 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu ca ar fi o urgenta asa maaare. Dar uite:
1. Da, poti sa te machezi, dar nu strident sau ca toate visele pentru ca esti inca micuta pentru machiaj.
2. Vezi si tu din ce unghi iesi mai bine.
3. Este foarte importanta si dispozitia pe care o ai atunci cand faci poze. Deci fii fericita
4. Daca ies imperfectiuni poti sa le stergi in Photoshop.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fotogenica esti atunci cand te simti bine in pielea ta, cand esti fericita.
Cand ai dispozitia necesara de poze.
Iar atunci nu mai conteaza daca ai sau nu machiaj.
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Da se poate si cu machiaj dar nu in exces.winking

| Anonimus12468 explică (pentru TizZu15):

Daca poti sa-mi zici mai multe detalii... happy

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ machiaza-te frumos si imbracate frumos du-te intr-o zona mai tare si incepe sa faci poze, pozitiile vin de la sine... cu cat esti mai naturala cu atat este mai bine!
Pa-pa!

| LittleHobbitLover a răspuns:

Trebuie să nu stai nemișcată în poze. Fă ceva, mișcă-te! Pozele ies bine luate de sus, nu din bărbie.
Numai bine!

| IsabellaMood a răspuns:

Photoshop! laughing Joke, te machiezi / te imbraci cum te-ar avantaja, lumina buna, culori bune. si atitudine! happy

| Anonimus12468 explică (pentru IsabellaMood):

Amuzant,laughing dar nu-i frumos

| IsabellaMood a răspuns (pentru Anonimus12468):

(Joke = Gluma )! happy

| Anonimus12468 explică (pentru IsabellaMood):

Stiu