| YukiMady a întrebat:

Cum poti sa iti colorezi ochii cu ce culoare preferi?

Răspuns Câştigător
| KikiRiki98 a răspuns:

Pe foaie,cu un creionhappylaughing
Dar in realiate cu lentile de contact,dar dupa parerea mea,nu-ti lua lentilele de contact,crede-ma iti afecteaza ochii si o sa regretisadwinking
Deci mai bine ramai cu culoarea naturala a ochilor,ramai naturala, e mult mai bine, in toate privintelebig grinwinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te referi la lentile de contact

| blackdragon_7370 a răspuns:

Nu poti sa iti colorezi ochii cu nicio culoare, poti doar sa iti faci lentile de contact de culoarea pe care o doresti, desi purtarea lentilelor de contact nu este recomandata persoanelor cu probleme de vedere.Chiar daca nu esti mioapa, astigmatica sau altceva, ar trebui, totusi, sa discuti cu un oftalmolog inainte sa iei decizia sa iti faci asemenea lentile.

| armaciudi a răspuns:

Eu port lentile de contact, de vedere.
nu patesti nimic la ochi daca ai grija sa fii curat si daca iti suporta ochiul lentilele big grin[trebuie sa mergi la un doctor bun]