| Anonim428 a întrebat:

Cum poti sa te dezvolti mai repede, fiind fata, pe langa (in afara) de intretinerile sexuale.
-Sa ai un fund mai mare? sanii
-Ce ar trebuie sa faci?
fARA COMM-URI de genul:esti prea mica, sau m-ai ai de crescut(stiu asta), etc.Raspunsuri concrete, va rog!

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Este doar un mit daca intretii relatii intime vei deveni mai dezvoltata.
Le poti obtine mergand la sala de fitness, doar asa vei obtine formele dorite si pentru a avea sani fermi pe langa sala, iti poti face masaje. Oricum sa nu crezi ca vei avea un bust de invidiat ca nu stiu ce actrita, totul depinde si de alimentatie si gena pe care o porti. Oricum le mai poti obtine si de la bisturiu, optand la operatia estetica pentru marirea sanilor sau a feselor, fiecare medic are pretul sau, totul este sa cauti unul bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad care-I rostul. Cred ca persoanelor normale le plac fetele dezvoltate normal, nu cu sani si fund imens. Si chiar daca nu ai fund in pantaloni deloc, nu conteaza. Vrei sa ai pe cineva langa tine doar pentru ca ai sani si fund faini?

| Anonim428 explică (pentru anonim_4396):

Nu pentru ceva sau cineva! Asta-i in legatura doar cu mine si sanatatea mea! Singurul lucru' care ma intereseaza este, (cum) as putea marii masa musculara pentru forme ale corpului, fara mers la sala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim428):

Probabil un tratament hormonal te-ar ajuta. Intereseaza-te. Nu stiu daca iti amintesti articolul ala prinvind laptele praf, cum ca ar face fetele sa se dezvolte mai repede decat ar fi normal happy. Nu te-ar sfatui sa folosesti "leacuri" de pe net. Cel mai probabil un treatment hormonal te-ar ajuta. Nu stiu daca, chestiile alea provoaca efecte secundare nedorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnleemd.com/hormone-balance-test-symptom-checker.html

kidneeds.com/diagnostic_categories/articles/pituitarytumorsinchild.htm

nichd.nih.gov/health/topics/puberty/conditioninfo/Pages/causes.aspx

http://ajcn.nutrition.org/content/72/2/521s.full

emedicinehealth.com/growth_hormone_deficiency_in_children/page2_em.htm

yourhormones.info/Endocrine_conditions/Precocious_puberty.aspx

| ZetZ a răspuns:

Din cate stiu sunt exercitii la fitness pentru asta, poti incerca acolo, fazele cu medicamente si aparate de la teleshoping, internet nu sunt adevarate. Sper ca te-am ajutat.

| mimimumu a răspuns:

Cauta pe YT exercitii pentru un fund mai bombat (fesieri) si pentru piept si pentru un abdomen plat.Sunt usor de facut si nu necesita prea multa aparatura.