| eu.;] a întrebat:

Cum sa ai un corp perfect?;]

Răspuns Câştigător
| sunmar a răspuns:

Miscare. sport alimentatie sanatoasa si multe lichide...happy

11 răspunsuri:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Perfectiunea nu exista. pentru un corp apr perfect. trebuie sa muncesti mult ca il obtii. si sa ti`l intretii :X

| Firefly a răspuns:

Simplu: mult sport!

| danaalexa a răspuns:

Simplu! imposibil
nimeni nu-i perfect si nu stiu de ce ai vrea sa fi

| Iulia_5025 a răspuns:

Mananca multe fructe si legume si bea multa apa. Incearca sa eviti pe cat posibil grasimile si zaharurile. Fa sport: alearga sau fa abdomene.

| Deny_8224 a răspuns:

E greu de zis...nimeni nu poate avea un corp perfect dar poti sa mananci sanatos fara grasimi, dulciuri, sucuri cu acid si in primul rand fa mult sport, sportul ajuta foarte mult si incearca sa bei apa cu lamaie (asa fac vedetele sa slabeasca )
pup
spar ca te-am ajutat:*:*:*:*

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Pei sa mananci sanatos si sa faci sport, sa faci fitnes.

Va trebui sa iti ingrijesti corpul.

Sau sa folosesti diverse produse cum ar fi Trevarno.

Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpu perfect nu exista! Aproape de perfectiune hm. e altceva daca vrei sa devi aproape de perfectiune(desi si asta e greeeu) exerciti o viata sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai vointa

| steluta_7203 a răspuns:

Mincarea sanatoasa si sportul(in special alergatul.

| serena a răspuns:

Alearga! iti spun eu ca da rezultatebig grin