| diana_6879 a întrebat:

Cum sa am un corp perfect adica sunt putin prea slabuta dar pe burta am sunculite cum sa fac sa le dau jos iar pe restul corpului sa ma ingras? FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| adrian_3940 a răspuns:

Abdomene happy

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Pai manaca mai putin(adica nu te indopa ), fa miscare, si nu manca seara! + execitii fizice (bicicleta, role...)

| laptic a răspuns:

Pai alearga putin cam 10 da teren asta pentru burta doar iar pentru restul corpului lasate cum e burta dar daca nu merge ingeasate adat cu burta cei asa greu?