| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa aplic uleiul de ricin pe buze, fata si unghii?
funda**

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e recomandat sa il folosesti pe fata pentru ca stimuleaza foliculii firelor de par(oricat de mici ar fi ele) si sa nu te trezesti cu par laughing
Pe buze il aplici cu o pensula sau si cu degetele daca vrei, dar cel mai bine ar fi sa-l aplici pe buze si pe unghii cu betisoare din acelea cu vata la capete.

3 răspunsuri:
| Zebastian a răspuns:

Curata o pensula de la o oja terminata si o poti folosi f bine, acelasi lucru poti sa il faci cu un gloss terminat... P.s. Sfaturile de la baieti sunt mai bune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici sfaturi,
http://ulei-de-ricin.3x.ro/
Te pup!

| Flaviia16 a răspuns:

Foarte simplu happy Pui pe o bucatica de vata si il intinzi happy Insa pe fata nu mai mult de o data pe saptamana.

Il pui pe langa unghie, unde ai cuticulele, nu pe unghia in sine. bafta!