| Maryya a întrebat:

Cum sa fac... ca sa nu mai am pete albe pe unghii?!? O fi din lipsa de Calciu sau carna si lactate? Funda! big grin

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

E din cauza lipsei de calciu.

| PetreConstanta a răspuns:

Ia calciu

| Ania_3910 a răspuns:

Pai petele alba iti apar din lipsa de calciu nu din carne si lactate. Daca mananci in special lactate o sa vezi ca o sa-ti dispara. Funda!?

| passenger a răspuns:

Noite? laughing Da, sunt din cauza lipsei de calciu happy Bea lapte!

| maria_3624 a răspuns:

Lipsa de calciu.

| Darion a răspuns:

Este din lipsa de calciu. consuma putin mai multe lactatebig grin
Fundita?batting eyelashes

| yuuki_9417 a răspuns:

Da sa mananci cat mai mult carne si lactate!

| Bihter_9910 a răspuns:

Petele albe sunt de la lipsa de calciu! si eu am...pentru a scapa de el trebuie sa mananci lactate iar in felul asta isi vor reveni! lactate sunt recomandate si in cazul parului deoarece daca il ai mai lung are nevoie de mult calciu ca sa se mentina sanatos