| camiitsu a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe like-uri la poza pe facebook?:*

57 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Roagă prieteni, colegi, rude postează linkul pe TPU, să te ajutăm şi noi.

| mona a răspuns:

Roaga-ti prietenii sa iti de a like

| tenshi261 a răspuns:

Da si tu like la ceilalti si iti vor da si ei inapoi

| axeldavid a răspuns:

Zi la toti ca dai lke la poize daca ti dau si ei

| DiannaDia a răspuns:

Copiaza linkul si da mesaj la toata lumea.tot vei strange ceva

| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

| OnuOnulică a răspuns:

Tu nu ai viata o.O?
La ce te ajuta like.

| Xtadelo a răspuns:

Si cu ce te ajuta like'urile? straight face Primesti bani in schimbul lor?

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Draga,sa fie a mai buna din sat, cu cele mai multe like-uri tongue
Nu te-ai prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o poza cu tine dezbracata laughing

| Dianatips a răspuns:

Ce penibila laughing

Răspuns utilizator avertizat
| camiitsu explică:

Pai si cum fac mai departe? ca nu mai stiu. spune-mi pasii!

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O metoda sa castigi mii de like-uri reale (care nu dispar in 2 sapt): http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| me22 a răspuns:

Da-le like-uri la mai multi... poate-ți dau și ei înapoiwinking

| Mirela454 a răspuns (pentru BiibiiBaaa):

Am dat... Da-mi si tu te rog. Numele meu este Noe Noela.

| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Va rog si eu mult(acum eu nu dau raspuns dar nu am cont pe TPU si ma loghez cu fb ca sa raspund ) acum imi sati si mie va rog like la poza astahttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/......8941_n.jpg pentru un concurs ) multumesc anticipat!

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| PanduCarmen95 a răspuns:

Si eu folosesc http://likeme-likeyou.com pentru simplu fapt ca primesc likeuri și fani doar de la conturi reale :)

| Scc_Gabi_1996 a răspuns:

Cersesti like'uri. Eu fac tot asa si nu imi este rusine spui : da si mie like la poza de profil dau si eu si dai si tu si vei vedea ca primesti big grin big grin

| Denny16 a răspuns:

Poti sa iti faci mai multe conturi si sa iti dai singura like.

| Sensiman a răspuns:

Buna camy :* Deci eu am un sfat caremie mi-a fost de foloswinking Eticheteaza pe toata lumea de la tine de pe FB pe poza tongue O sa vezi ca iei multe likeuri tongue Sper sa iti fie de ajutor Funda? :*:*