| assi a întrebat:

Cum sa fac sa scap de burta? Sunt slabuta dar am o burta umflata ca o burtica de bebelus, vreo idee?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Salutare..Renunta la..urmatoarele..Produse patiserie. Bauturi acidulate.paste.Fast fooduri.ok?

| Xenya a răspuns:

Multe abdomene o sa rezolve problema. Poti sa faci in fiecare seara 5 repetari a cate 10 abdomene.

| Biuta95 a răspuns:

Niste abdomene la 90 de grade:
Te asezi pe jos dupa ce iti pui o patura sub tine
Mainile sa asezi sub șezută
Incepi sa faci ridicari de picioare ( amandoua odata ) de 5 ori fara sa atingi solul ( pamantul ) cu picioarele.
Faci 5 ridicari de 6 ori in fiecare seara timp de 2-3 saptamani, daca poti.
Mult succes kiss

Răspuns utilizator avertizat
| maarriuus a răspuns:

Fa multe abdomene. Cel mai bine e sa le faci in seria. Astazi 10 maine 20 poimaine 30. Si vei scapa de burtica.