| 987632 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de o tunsoare în scări și ce să fac pentru a avea din nou parul des, cum era înainte să mă tund? Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la salon si tunde-ti parul din nou.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te razi în cap, așa dispar scările. Apoi el va crește la fel de des ca înainte.

| Catrice a răspuns:

Te tunzi bob... Daca ai destul par ramashee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda să te tunzi un bob mediu ca să aliniezi tot părul la aceaşi lungime.

| ValentinGabi a răspuns:

Păi ori porți șapcă în cap oriunde te duci până crește tot la o linie ori te tunzi 0.

| Mycku31 a răspuns:

In afara sa te tunzi periuta si sa astepti. poti sa pui o perucalaughing...din par lung faci scurt din scurt lung inapoi nu prea..pare logic