| IepurassDragalass00 a întrebat:

Cum sa ies in evidenta baietilor cu imbracamintea? Cu ce ar trebui sa ma imbrac pe afara cand ies cu prietenii?
HEELP! URGENT. SCUZATI CATEGORIA DAR ESTE CEA MAI POPULARA. Daau FUUUUNDAAAA celui mai rapid raspuns si celui mai folositor.

Răspuns Câştigător
| RockyPink a răspuns:

Buna! happy
Ca sa iesi in evidenta, trebuie sa stii ca baietii prefera: 1. Jeansii rupti si normali. Contrar zvonului cum ca baietii cred ca o fata care poarta jeansi rupti este neglijenta. Poti sa îi asortezi cu o bluza mulata care sa scoata in evidenta formele. Si jeansii normali ii poti asorta cu orice.
2. Colanti. Ei prefera colantii care se muleaza frumos.
3. Bluze colorate. Baietii nu prea se dau in vant dupa culorile sterse: negru, gri, maro...
4. Pantofii cu toc. Iti scot in evidenta feminitatea dar ai grija sa nu ii iei super inalti. Maxim 10 cm. Altfel vei face o impresie proasta.
5. Rochii si fuste.
Si, ziceti baieti... E bine ce am spus?batting eyelashes Sper ca te-am ajutat!batting eyelashes
FUNDITA? happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iesi in evidenta prin glume asta e cel mai bine crede-ma, cu hainele cumparati mai scumpe daca vrei gen nike, addidas e scump daca e bun merita trening, adiidasi, blugi

| ForeverAnonim a răspuns (pentru RAY):

Ba fata cu trening adidas? laughing) esti istorie! incearca o pereche de blugi slim sau colanti daca ai forme laughing... si o bluza decoltata happy

| RAY a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Eu credeam ca e baiat

| IepurassDragalass00 explică (pentru RAY):

Haha, ce sa zic :-P! Daca tu te consideri fata asta e altceva, dar nu ma considera pe mine baiat bai copile;-) phbbbbt.

| Laura927 a răspuns:

Stii depinde unde mergi, dar baietilor le plac in general fetele micute nu alea de 2metri, cu colant ceva cu imprimeuri, acum sunt in top colantii cu imprimeuri florale! un tricou mulat pe corp in aceleasi tonuri ca si colantul! si o gecuta un pic mai lunga impletita sa iti tina de cald, si tenisi..parul pe spate si ZAMBESTE.o sa fii super cool

| MetalHead04 a răspuns:

Blugi skinny, colanti draguti :3 ..bluzite mulate.thinking acum depinde si de baiat.

| Mada2799 a răspuns:

Sa te imbraci in ceva rosu.

| AndreiRoll a răspuns:

O bluza cu decolteu, pantaloni skinny, putin machiaj, 40 kilograme si o fata ok.