| Katherineeeeee a întrebat:

Cum sa imi fac suvite din alea colorate la capat?(nu permanente) (mama nu ma lasa sa il vopsesc cu vopsea de par obisnuita) App. sunt brunetabig grin

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lexie14 a răspuns:

Iti recomand un nuantator sau chiar albastru de metil.cu "spray"e mai nasol fiindca poti face paduchI. apropo albastru de metil gasesti la farmacie.succes!

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Recomand "hair chalk", sunt niste crete, ca sa le zic asa, cu care iti faci chiar tu suvite si poti gasi diferite culori daca cauti pe google. M-am dat si eu cu acele crete si se duc la prima spalare, insa, tin sa mentionez ca parul e mai greu de pieptanat pe suprafata de par pe care te-ai dat. Sper ca te-am ajutat! Bye=)

| pYv a răspuns:

Cu "spray" iti poti face daca nu te lasa cu copsea de par