| MartinAlabert a întrebat:

Cum sa manipulez barbatii?

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Că sa manipulezi bărbații este ușor în cazul care ești femeie însă și tu trebuie sa fii destul de inteligență și să știi când sa te oprești, daca manipulezi bărbați care nu au avut sau nu au prietena e ușor, nu trebuie știință, cei care au e mai greu și la urma dacă ați joci prost cărțile ajungi in poala lor, depinde pana unde vrei sa mergi.te învăț eu dar contra cost.garantat că vei învăța multe.

11 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu mani_pulatorul!

| Clorox a răspuns:

Trebuie sa știi să manipulezi oamenii, sunt expert happy

| vocea a răspuns:

Simplu draga mea, asculta la taticu.
Trebuie sa fii in primul rand pisicoasa sa te dai pe langa el ca o pisicuta si sa fii lingusitoare.
Trebuie sa zabest cat mai des si sa te uiti in ochii lor provocator cu privirea in sus.
Trebuie sa fi imbracata sexy, atentie sexy nu dezbracata ca o parasuta.
Gen ca o profesoara sexy http://www.bzi.ro/......sexy_3.jpg

https://www.google.ro/......ps?/search
http://x.imagefapusercontent.com/......6_0001.jpg
ASta merge daca esti fata.

| Deliiiia a răspuns:

Cu grijă

Nu, serios, intereseaza-te de NLP, programare neuro-lingvistica pentru tehnici de manipulare. De asemenea pe blogul Andreei Pap,,, Stilul tau'' sunt multe articole pe tema asta,

| Xelon a răspuns:

Un barabat adevarat nu o sa se lase niciodata manipulat de o femeie oricat de frumoasa este.

| T0T a răspuns (pentru Xelon):

După nume nici nu pare femeie.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Xelon):

Asa zic toti.

| Xelon a răspuns (pentru T0T):

Nici nu stiu ce sa zic...
Nu pot pricepe ce au in cap oamenii care se dau baieti când ei sunt fete sau viceversa.

| Jager a răspuns:

In ce sens sa-i manipulezi?

| Trumpinator a răspuns:

laughing Un barbat cu cap nu se lasa manipulat de femei

| bobbyG a răspuns:

Tre' sa o ai in sange