| conrob a întrebat:

Cum sa nu mai am parul uleios? cu ce sa ma spal? si de cate ori pe saptamana?

3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Păi dă-ţi cu ulei de ricin, o dată pe săptămână, stai câteva ore, şi după acea spală-te! Vei avea părul mai mătăsos şi frumos, dar şi curat.

| LovelyGirl3313 a răspuns:

Buna! Eu nu am incercat dar am auzit ca este foarte bine sa te speli cu suc de lamaie.Se amesteca sucul a trei lamai cu apa calda si se clateste bine parul.Pentru a obtine un tratament mai eficient, poti amesteca sucul de lamaie cu otet.Te scapa de excesul de sebum.Succes si sa imi spui cum e poate incerc si eu.happy

| claudia17448 a răspuns:

Iti recomand gliss kur gama albastra, ii va face bine parului tau va fi voluminos si sanatos, recomand sampomnul, balsamul, dar ce-l mai important spraiul happy. Ce-l mai bine e sa iti speli parul de doua ori pe saptamana