| iljaponia a întrebat:

Cum sa scap de cosurile de pe spate si piept? Pana iarna asta nu am avut nici unul dar acum am o gramada si imi e rusine sa port bluze sau rochii etc decoltate. Va rog ajutati-ma! funda

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai: 1. NU le stoarce ca e cea mai mare prostie.
2. Nu iti da pe ele cu fond de ten ca mai rau faci.
3. Foloseste ivatherm akne syt, e pur si simplu extraordinar in 2 zile dispar toate cosurile si nici nu mai apar( cel putin mie nu mi'au mai aparut), sau daca nu dispar asa repede foloseste in continuuare cu siguranta vor disparea, poate ti es va parea un pic cam scump(45 de lei) insa daca spui ca ai multe iti spun ca e foarte bun si merita.

3 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

Intreaba la farmacie; am o colega asa. Sau du-te la doctor. Doctorul iti va spune ce tratament sa urmezi. Rezultatele sunt vizibile!

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Incearca Zineryt. E foarte bun tongue

| DoraDora17 a răspuns:

Sincer si eu am avut acceasi problema. Cum am scapat eu de ele: Te speli cu o crema exfolianta, ti le mai si 'storci' uneori, si nu le mai lasi sa apara. In cazul in care NU functioneaza...fondul de ten ajutawinking Byeeee:X:X