| 21ndstillachild a întrebat:

Cum sa scap de grasimea de sub buric,am abdomenul,, superior 95% plat, insa cand ma pun jos se cunoaste destul de mult grasimea de pe cel inferior!

Răspuns Câştigător
| bruuu a răspuns:

Fa abdomene seara si dimineata.Incepe cu 20 dupa o saptamana 30 si tot asa.
Mananca legume cu boabe: acestea, fie ca este vorba de fasole, mazare sau linte, sunt pline cu fibre solubile; cu fiecare 10 grame de fibre consumate zilnic incetinesti acumularea de grasime viscerala cu 4 procente.
Exista alimente din ale caror grasimi se formeaza usor grasimea de pe burta: margarina, produsele de patiserie, prajiturile, dulciurile de orice fel, slanina, grasimile prajite, deci EVITA-LE.
BAFTA!

| Cosmin86 a răspuns (pentru bruuu):

Abdomenele nu te ajuta pentru eliminarea stratului adipos de pe burta

1 răspuns: