| diana_6879 a întrebat:

Cum sa scap de puncte negre? FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.girl-care.blogspot.com/ - Am pe blog un post in care prezint mai multe metode. Una dintre ele sigur va merge. Succes :*.

5 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Cauta in farmacii crema cu extract de namol din marea moarta.Iti scote cosurile si puntele negre in maxim 30 de min. Daca cumperi o astfel de crema ia-ti si o crema pentru fata pentru ca de la extractele de namol ti se usuca foarte tare fata.
Mult succes si sper ca am fost de ajutor.happy

| perenasop a răspuns:

Poti scapa de punctele negre folosind o anumita crema numita Clean & Clear(am incercat-o este foarte buna;) ).
uite niste optiunii din aceasta gama larga de produse :D http://www.cleanandclear.com/latest-greatest

| nikol a răspuns:

Gelul de curatat de la body shop cu plante e foarte bun si elimina si roseata.Sau gelul de curatat de la avon cu pigmenti e foarte bun si el

| stanly7 a răspuns:

In primul rand intreaba un dermatolog. Cauza poate varia de la persoana la persoana. Poti folosi clerasil daca nu vrei sa intrebi un dermatolog.

| piitiica a răspuns:

Exista plasturi, creme. mai te interesezi la farmacie, acolo esti sigur ca-ti spune ce e bine thinking